FSM Mimarlık İnşaat Taahüt Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2005 yılında Antalya’da kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışında granit mermer ve doğaltaş satış ve uygulaması yapan firmamız bu güne kadar bir çok otel, tatil köyü, iş ve alışveriş merkezi projesine imza atmıştır. Her geçen gün referanslarına bir yenisini daha ekleyerek kaliteli iş anlayışını ve müşteri memnuniyetini de sergileyen FSM Mimarlık üstlendiği tüm faaliyetlerinde profesyonelliğini ve güvenilirliği ön planda tutmuştur.

Misyonumuz: Granit, inşaat ve mermer söktüründe yüksek kalite standartlarından ödün vermeyerek görsel güzellik hizmetlerini sunmak; ileri teknoloji proje çözümleri geliştirip uygulayarak üst seviye müşteri memnuniyetini sağlamak; güven ve sağ duyuyla örnek projelere imza atmak.

Vizyonumuz: Granit, inşaat ve mermer işlerinde; deneyim, bilgi ve profesyonelliğe dayalı; kalitesinden ödün vermeyen; araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişen ve yeni projeleri takip eden kurumsal altyapıya sahip öncü ve yön gösteren örnek bir şirket olmaktır. 
 
 
  Tüm Hakları Saklıdır